Yönetici Koçluğu

Bir koç danışanı ile gizlilik prensibi içerisinde, profesyonel ve tarafsızca çalışır. Onun farkındalığını artırarak sahip olduğu şeyleri geliştirmesine yardımcı olarak, danışanının performansını yükseltmesini sağlar.  İş dünyasında koçluğa genelde kariyerin önemli dönüm noktalarında ihtiyaç duyulmaktadır. Bu dönüm noktaları onların daha önce kullanmadıkları fakat sahip oldukları özelliklerini açığa çıkarmalarını gerektirir. Zira bir koç danışanının kendi hayatına dair herşeye muktedir olduğuna inanmaktadır.

Ben profesyonel bir yöneticiyim, yıllardır işim bu. Çocukluğumdan beri de ailemin imkanları gereği hayatım iş dünyasının içinde geçti. Bu sebepten ben profesyonel yönetici koçluğu hizmeti sunmaktayım. Profesyonel bir yönetici koçu ile çalışmak için iletişime geçmenizi bekliyorum.

“Tüm ünlü atletlerin, tüm ünlü oyuncuların bir koçu var, yaptıklarını takip eden, onlara bakış açısı sağlayan. Fakat insanların hiç iyi olmadıkları tek şey kendilerini, başkalarının onları gördükleri gibi görmeleri. İşte bir koç buna gerçekten yardımcı oluyor.”

Eric Schmidt, CEO Google